OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„CHOINKA ŚWIĄTECZNA” – czekamy na wyniki

Ogólnopolski Konkurs plastyczny „Choinka świąteczna”, którego celem jest kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, rozwój wrażliwości plastycznej i artystycznej, pogłębienie wiedzy na temat symboli związanych ze Świętami Bożego Narodzenia został przyjęty przez uczniów naszej szkoły z wielkim entuzjazmem.
Uczniowie z klas od 1 do 6 przygotowali 13 wspaniałych, przestrzennych choinek wykorzystując różne techniki i materiały plastyczne.
Choinki zostały wysłane do organizatora konkursu do Częstochowy. Do 17 grudnia mamy poznać wyniki konkursu.
Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tych wspaniałych choinek,
które było nam żal wysyłać, bo pięknie wyglądały by jako dekoracja świąteczna w naszej szkole.
Organizator konkursu – Ewa Below

Ogólnopolski Konkurs Choinka świąteczna
rozstrzygnięty.

Do organizatorów Ogólnopolskiego Konkursu Choinka świąteczna przysłano 600 różnorodnych choinek z całej Polski.
Z naszej szkoły dwie choinki otrzymały wyróżnienie.
Szymon Janik z klasy 2 – opiekun Ewa Below
Danel Wiśniewski z klasy 5 – opiekun Marzena Wajda-Parzyk
Relacja organizatorów i więcej zdjęć – tutaj.

Gratulujemy!