XV edycja “Pól Nadziei” – rozpoczęta !!!

Jak wiemy – żonkile są symbolem nadziei i walki z cierpieniem.
22 października została zainaugurowana 15 edycja programu ,,Pola Nadziei”. Jak każdego roku otrzymaliśmy cebulki żonkili, które zasadziliśmy przed szkołą. Kiedy zakwitną na wiosnę, będą przypominać o wartości i tajemnicy życia człowieka.
W bieżącym roku szkolnym, podobnie jak w poprzednich latach, będziemy organizować zbiórki oraz podejmować działania na rzecz: Stacjonarnego Hospicjum im. Św. Jana Pawła II
Przystępując każdego roku do programu ,,Pola Nadziei, myślimy o wychowaniu młodego człowieka wrażliwego na cierpienie oraz zaangażowaniu Go do bezinteresownej pomocy i czerpaniu radości z dzielenia się z innymi.
“Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” – Jan Paweł II

Szkolny koordynator akcji – Jadwiga Spodzieja