Drodzy Darczyńcy: Rodzice, Uczniowie Nauczyciele,

W ubiegły czwartek Karolina, Nikola, Franek, Mikołaj i Michał spakowali przekazane przez Państwa dary dla Pana Alana. Łącznie 16 pokaźnych, ciężkich kartonów wypakowanych po brzegi żywnością, środkami czystości, ręcznikami, ciepłą odzieżą, butami; był też sprzęt grający. W sobotni poranek, podczas Finału Szlachetnej Paczki, wolontariusz, Pan Dawid Grzybowski wręczył Panu Alanowi dary rzeczowe i zebrane pieniądze w kwocie 1440zł. Pan Alan nie krył wzruszenia, nie przypuszczał że są ludzie, dla których Jego los będzie ważny. Choć dzisiaj boryka się z wieloma problemami, otrzymał potężne wsparcie, które pomoże Mu odbudować wiarę w drugiego człowieka i z nadzieją spojrzeć w przyszłość. Za pośrednictwem P. D. Grzybowskiego przekazuję Państwu słowa wdzięczności za wszelaką okazaną pomoc i płynące prosto z serca słowo DZIĘKUJĘ.
Szanowni Państwo, Ja również bardzo dziękuję za tak liczne przyłączenie się do Szlachetnej Paczki. To dzięki Państwa wsparciu i pomocy okazanej na wile sposobów ten CUD się zdarzył!!! Do zobaczenia za rok, podczas XXI edycji Szlachetnej Paczki.

Bożena Wierońska

Szanowni Państwo,
• niniejsze informacje będą aktualizowane w najbliższych dniach, tj. po otrzymaniu oficjalnego podsumowania, które zostanie Nam przekazane za pośrednictwem pana D. Grzybowskiego.
• wśród przekazanych przez Państwa darów znalazły się 2 torby bez dołączonych karteczek z imieniem i nazwiskiem darczyńcy; bardzo proszę o kontakt, abym mogła wpisać Dziecku punkty dodatnie za aktywny udział w wolontariacie.
• przekazane przez Państwa datki zostały komisyjnie przeliczone; w sekretariacie szkoły znajduje się pełna dokumentacja, w tym potwierdzenie przekazania pieniędzy Panu Alanowi