Podczas dzisiejszych świątecznych zajęć wszyscy uczestnicy otrzymali symboliczne legitymacje członkowskie dla uczniów zrzeszonych w Szkolnym Kole Ligi Morskiej i Rzecznej. Warto dodać, że legitymacje wręczył pan Andrzej Stąsiek, wiceprezes Okręgu Bielskiego Ligi Morskiej i Rzecznej, a zarazem inicjator naszego szkolnego koła w roku 1997 oraz wieloletni (emerytowany już) nauczyciel biologii w naszej placówce.
W trakcie spotkania pan Stąsiek przybliżył krótko historię naszego koła, dzieląc się fascynującymi opowieściami z rejsów ORP “Iskra”. Zaznaczył również osiągnięcia naszych uczniów, którzy swoimi działaniami, umiejętnościami wielokrotnie zdobywali pierwsze miejsca w ogólnopolskich konkursach na najlepiej działające szkolne koło Ligi Morskiej i Rzecznej, w konkursach „Młodzież na Morzu”.
Atmosferę spotkania wzbogaciły dwie uczennice – Adrianna z klasy I oraz Eliza z klasy III, które zagrały nam kilka kolęd na pianinie. Poza tym, nie zabrakło także chwil relaksu podczas wspólnego robienia pamiątkowych zdjęć. Te cenne wspomnienia wkrótce zagoszczą w naszej ligowej kronice, którą otrzymaliśmy jako wyjątkowy prezent świąteczny od Pana Andrzeja.