Uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły brali udział w Rodzinnym rajdzie rowerowym, który odbył się drogami i bezdrożami Jaworza i prowadził z Jaworzańskiego amfiteatru do Jaworza Nałęża i z powrotem. W rajdzie brało udział ponad 100 osób.