Pierwsze zajęcia – śpiewanie szant i malowanie butelek

Uczniowie klas trzecich chętnie przygotowywali swoje małe dzieła. W trakcie pierwszych zajęć ligowych słuchaliśmy szant, oglądaliśmy filmiki edukacyjne prezentujące podwodny świat i dekorowaliśmy puszki, butelki, słoiki w klimatach morskich.

Drugie zajęcia

Uczniowie klas trzecich chętnie przygotowywali swoje małe dzieła. W trakcie pierwszych zajęć ligowych słuchaliśmy szant, oglądaliśmy filmiki edukacyjne prezentujące podwodny świat i dekorowaliśmy puszki, butelki, słoiki w klimatach morskich. Poznaliśmy także Britkę – główna bohaterkę projektu edukacyjnego „Filtrujemy dla Bałtyku”.

Trzecie zajęcia – koniki morskie

W trakcie dzisiejszych zajęć przygotowaliśmy piękne kolorowe prace plastyczne. Wielobarwne koniki morskie wykorzystane będą już wkrótce- zdobić będą naszą gazetkę ligową. Obejrzeliśmy także kilka filmików edukacyjnych, zaśpiewaliście szantę „Dwaj piraci piegowaci”.