Obóz w Pucku

W bieżącym roku w dniach 22 – 29 czerwca odbył się w Pucku obóz szkoleniowo wypoczynkowy dla członków szkolnych kół LMiR Okręgu Bielskiego. Honorowy Patronat nad obozem objęły Panie An-na Królikowska i Ewa Siekanowicz.
W obozie uczestniczyła młodzież z Jaworza, Drogomyśla i Jasienicy a także z Chnojnika z Repu-bliki Czeskiej – łącznie 46 osób. Organizatorami byli p. Iwona Kominek i p. A. Stąsiek, który był kie-rownikiem obozu i opiekunem grupy z Jaworza. Grupą ze Szkoły Podstawowej z Jasienicy opiekowała się p. A. Iskrzycka, grupą z Gimnazjum w Drogomyślu p. R. Piórkowska natomiast grupą z Republiki Czeskiej p. J. Molin.
Ponadto w obozie uczestniczyli – p. E. Szpoczek – Prezes Koła LMiR Okręgu Bielskiego oraz współpracujący od wielu lat z LMiR i Gimnazjum w Jaworzu p. A. Gał – z Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego oraz Marek Guzik z Uniwersytetu Pedagogicznego z Krakowa … czytaj dalej

Więcej zdjęć – tutaj