50 LECIE SZKOŁY W ZAZRIVIE

24 września br. w ramach współpracy ze szkołą w Zazrivie mieliśmy okazję, jako przedstawiciele Okręgu Bielskiego LMiR, uczestniczyć w bardzo przyjemnym spotkaniu – Święcie Szkoły, które odbyło się w Domu Kultury w Zazrivie.

Oprócz przemówień dyrektora szkoły mgr Antona Daubnera, starosty tejże gminy oraz przedstawicieli władz oświatowych oglądnęliśmy bogaty program artystyczny przygotowany przez wszystkie klasy zazrivskiej szkoły oraz miejscowego zespołu regionalnego. Zróżnicowany i bardzo atrakcyjny program przybliżył nam folklor tego regionu.

Na spotkaniu tym obecni byli również byli i obecni pracownicy szkoły, przedstawiciele rady rodziców, sąsiednich gmin oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionej szkoły z Hnojnika (Czechy).