23 maja 2026 roku odbył się konkurs recytatorski, którego motywem przewodnim było hasło: “Mój ulubiony poeta”. Do konkursu zgłosiło się 18 osób głównie z klas szóstych i piątych. Komisja konkursowa usłyszała wiersze takich poetów jak: Julian Tuwim, Wisława Szymborska, Janina Porazińska czy Joanna Kulmowa. Poetyckie zmagania wygrała Emilia z klasy 6, drugie miejsce zajęła Wiktoria również z klasy 6, trzecie miejsce zajęła Oliwia z klasy 5. Dziękujemy wszystkim recytatorom i zapraszamy ponownie.
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ











