Drugoklasiści rywalizowali w konkursie recytatorskim, który był poświęcony Julianowi Tuwimowi i Janowi Brzechwie. Najpierw klasa 2a, a potem klasa 2b. Celem konkursu była popularyzacja twórczości polskich poetów, kształtowanie kultury żywego słowa i doskonalenie warsztatowych umiejętności recytatorskich oraz rozwijanie zainteresowań literackich. W klasie 2b najlepiej zaprezentowali się:
I miejsce w konkursie zdobyła Olimpia Bałowska
II miejsce w konkursie zdobyła Zosia Sekuła
III miejsce w konkursie zdobył Leon Mieszczak
Wszystkie dzieci zaprezentowały się wspaniale i wszystkim serdecznie gratulujemy! Nagrody i dyplomy za udział otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu.