Podsumowanie akcji “Pola Nadziei” w Bielsku-Białej – 18 VI 2024

Nasza szkoła wraz z wieloma placówkami z Bielska – Białej i okolic przystąpiła do XX edycji “Pól Nadziei”. Po raz kolejny włączyliśmy się w organizowanie pomocy finansowej dla salwatoriańskiego hospicjum w Bielsku-Białej przy ul Zdrojowej. Już we wrześniu wolontariusze z klasy 8a przygotowali kolorowy kiermasz słodkości, z którego dochód wpłacono na konto hospicjum. I tak podziało się w naszej szkole jeszcze kilkakrotnie. Wiosenne kiermasze przygotowały klasy 8a, 4a,4b i 5b pod opieką pani Iwony Kominek i Doroty Klajmon, a także wszystkich wychowawców. Zorganizowano także kiermasz dla rodziców oraz zbiórkę pieniędzy przy kościele katolickim. Podczas podsumowania XX edycji “Pól Nadziei” dnia 18 VI zostaliśmy wyróżnieni spośród kilkudziesięciu szkół biorących udział w akcji . Otrzymaliśmy puchar i dyplom na szczególny wkład w organizacje pomocy finansowej dla bielskiego hospicjum.

Dorota Klajmon