Mamy własną małą ojczyznę czyli miejsce, w którym żyjemy, nasze miejsce na Ziemi. W klasie siódmej na koniec roku szkolnego są to tematy z geografii. Będziemy przybliżać nasze ukochane miejsca czyli Jaworze lub Bielsko- Biała. Nasze prace to będą makiety, plakaty i filmy. Chcemy pokazać naszymi oczami naszą małą ojczyznę i przypomnieć, dlaczego warto tu zostać i dbać o to miejsce. TU BIJE NASZE SERCE !!!

Makieta parku Słowackiego w Bielsku-Białej

Makiety i inne prace o Jaworzu