W dniu 17.11.2023 obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie klas czwartych na lekcjach matematyki powtarzali tabliczkę mnożenia z wykorzystaniem różnych ciekawych gier i zabaw. Zagraliśmy w: „Kto ma? Ja mam”, „Kabum”, „Bingo”, a także układaliśmy okrągłe domino. Największe emocje wzbudziła jednak gra, w której wykorzystane zostały łapki na muchy.
Tego dnia czwartoklasiści założyli specjalnie na tę okazję przygotowane koszulki, które powstały na lekcji plastyki pod czujnym okiem pani Anny Wiśniewskiej.
Po lekcji pełnej emocji i zabawy przyszedł czas na przeprowadzenie egzaminu ze znajomości tabliczki mnożenia wśród nauczycieli i starszych uczniów. Była to okazja do utrwalania mnożenia oraz nauki przez zabawę.

(klikając w poniższe zdjęcie można obejrzeć prezentację o Dniu Tabliczki Mnożenia)