Choinki Jedynki – Tajemnice Świąt Bożego Narodzenia
Na Ogólnopolski konkursu „Choinki Jedynki”, na rzecz fundacji Anny Dymnej „ Mimo wszystko”,
uczniowie przygotowali 20 prac plastycznych dotyczących tajemnicy Świąt Bożego Narodzenia,
które zostały wysłane do Warszawy do Polskiego Radia – Program 1.
Wszystkie wybrane prace plastyczne sukcesywnie będą omawiane na antenie Programu I w godz. 9:00 – 20:00 oraz zostaną zaprezentowane na stronach internetowych Polskiego Radia.
Laureaci będą wymienieni z imienia i nazwiska oraz miejscowości na antenie Programu I PR SA codziennie w godz. 09.00 – 20.00.
W dniach 3 – 7 grudnia 2018 r. spośród 60 prac zakwalifikowanych do finału (20 prac nagród głównych i 40 prac wyróżnionych) Dyrekcja Programu I przyzna nagrodę specjalną, która zostanie ogłoszona 8 grudnia 2018 r. po godz. 19.00.
8 grudnia 2018 r. Program I Polskiego Radia S.A. na swojej stronie internetowej www.polskieradio.pl opublikuje 12 prac podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” i Fundacji „Pomóż mi żyć” oraz 20 nagrodzonych (nagrody główne) w Konkursie prac plastycznych, każda z innym numerem. Aukcja odbędzie się na antenie Programu I Polskiego Radia
8 grudnia 2018 r. w godz. 8.00 –19.30. Całkowity dochód z aukcji 32 prac plastycznych otrzyma Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” i Fundacja „Pomóż mi żyć”.

Prace naszych uczniów można pooglądać poniżej