Logowanie do szkół ponadpodstawowych
Rozpoczęło się logowanie do szkół ponadpodstawowych, średnich, branżowych, które potrwa
od 11.05 do 22.06.2026
Nasi uczniowie muszą samodzielnie się zalogować do systemu na stronie – https://slaskie.edu.com.pl/kandydat/app/index.xhtml
Podręcznik kandydata, gdzie wszystko można sprawdzić i doczytać – tutaj (znajduje się również na stronie logowania i można go pobrać w zakładce Pomoc)
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ



